2017 – матриця перезавантажується

Андреевский спуск

Початок 2017 року  відзначився трансформаціями на багатьох фотобанках. Деякі з цих змін – косметичні, деякі – революційні.

Istockphoto та Getty Images оголосили про остаточне злиття на рівні інтерфейсу і утворили так звану ESP (Enterprise Submittion Platform). Як на мене, інтерфейс змінився суттєво, додалися нові можливості, суттєво спростився процес завантаження. Недоліки – досі не відновлена статистика, і невідомо коли з’явиться.

Shutterstock змінив дизайн головної сторінки. Якщо раніше вона була схожа на вітрину скромної сільської крамнички, то зараз – це стелажі великого супермаркета. Тут і сумарні цифри заробітку, і керування сетами. Також на карті завантажень почали вказувати місто. З’явилась і колонка нових записів блогу Shutterstock.

Alamy кардинально змінив систему опису і завантаження фото. Складний Flash-механізм переробили і значно спростили. Якщо вірити Alamy, тепер завантаження файлів можна робити з iPad.

Skrill також анонсував деякі зміни, зокрема, підвищення тарифів на вивід коштів.

Envato Photodune анонсував “велике очищення” свого фотобанку від небажаних, на його думку, авторів-фотографів (це правда) і, подейкують,  збирається увійти до складу музею Прадо (це жарт).

Далі буде…

Опубліковано у Alamy, GettyImages, Istockphoto, Shutterstock, Новини мікростоків | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.